GPK Bojszowy

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne

Jeszcze raz o ZASADACH ODLICZEŃ – WODA ZUŻYTA BEZPOWROTNIE (NAPEŁNIANIE BASENÓW, PODLEWANIE OGRODÓW)

150 150 GPK Bojszowy

Przypominamy, że w rozliczeniach ilości odprowadzonych ścieków, ilość wody bezpowrotnie zużytej (np. podlewanie ogrodu, utrzymanie czystości obejścia, napełnianie basenu itp.) uwzględnia się wyłącznie w przypadkach, gdy wielkość jej zużycia na ten cel ustalona jest na podstawie dodatkowego i oplombowanego przez przedsiębiorstwo wodomierza, zainstalowanego na koszt odbiorcy usług.

Czytaj więcej

Oferta pracy: OPERATOR I MONTER URZĄDZEŃ KANALIZACYJNYCH

150 150 GPK Bojszowy

GPK Sp. z o. o. w Bojszowach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
OPERATOR I MONTER URZĄDZEŃ KANALIZACYJNYCH

Czytaj więcej

ZESTAWIENIE WYKONAWCÓW I URZĄDZEŃ PONE BOJSZOWY 2022

150 150 GPK Bojszowy

ZESTAWIENIE WYKONAWCÓW I URZĄDZEŃ PONE BOJSZOWY 2022 ZESTAWIENIE-WYKONAWCOW-I-URZADZEN-PONE-BOJSZOWY-2022Pobierz

Czytaj więcej

POKAZ URZĄDZEŃ – PONE 2022r.

150 150 GPK Bojszowy

Informacja o pokazie urządzeń dostępnych w ramach “Programu Ograniczenia Niskiej Emisji w Gminie Bojszowy na lata 2021-2022” w 2022 roku Pokaz_PONEPobierz

Czytaj więcej

Ogłoszenie o naborze WYKONAWCÓW i URZĄDZEŃ do realizacji “Programu Ograniczenia Niskiej Emisji w Gminie Bojszowy w 2022 roku”

150 150 GPK Bojszowy

Ogloszenie-o-naborze-wykonawcow-z-podpisemPobierz Zalacznik-nr-1-do-warunkow-naboru-Wykonawcow-i-Urzadzen-do-PONE-w-Gminie-Bojszow-rok-2022-formularz-oferty-1Pobierz Załącznik nr 2 do warunków naboru Wykonawców i Urządzeń do PONE w Gminie Bojszowy – rok 2022 – oferta cenowaPobierz Załącznik nr 3 do warunków naboru Wykonawców i Urządzeń do PONE w Gminie Bojszowy – rok 2022 – wytyczne do kosztorysówPobierz

Czytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

150 150 GPK Bojszowy

Życzenia Świąteczne

150 150 GPK Bojszowy
Preferencje prywatności

Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Skip to content