GPK Bojszowy

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne

Sukcesywny odbiór, transport, poddanie procesowi stabilizacji I końcowe zagospodarowanie w procesie odzysku osadów nadmiernych zagęszczonych z oczyszczalni ścieków w Bojszowach

150 150 GPK Bojszowy

Rozstrzygnięcie postępowania GPK OS 2020Pobierz Informacja z otwarcia ofert 27.07.2020 GPK OS 2020Pobierz Odpowiedzi na pytania wykonawców – wyjaśnienia treści SIWZ GPK OS 2020Pobierz 1. Ogłoszenie o zamówieniu Pobierz 2. SIWZ Pobierz 3. Załączniki do SIWZ Pobierz

Czytaj więcej

Jeszcze raz o ZASADACH ODLICZEŃ – WODA ZUŻYTA BEZPOWROTNIE (NAPEŁNIANIE BASENÓW, PODLEWANIE OGRODÓW)

150 150 GPK Bojszowy

Przypominamy, że w rozliczeniach ilości odprowadzonych ścieków, ilość wody bezpowrotnie zużytej (np. podlewanie ogrodu, utrzymanie czystości obejścia, napełnianie basenu itp.) uwzględnia się wyłącznie w przypadkach, gdy wielkość jej zużycia na ten cel ustalona jest na podstawie dodatkowego i oplombowanego przez przedsiębiorstwo wodomierza, zainstalowanego na koszt odbiorcy usług.

Czytaj więcej

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania Przebudowa oczyszczalni ścieków w Bojszowach

150 150 GPK Bojszowy

Rozstrzygnięcie-postępowania-1-1Pobierz Informacja z otwarcia ofertPobierz Ogłoszenie-o-zamowieniuPobierz Załącznik_1 do SIWZ_Program Funkcjonalno_Użytkowy z załącznikamiPobierz SIWZPobierz Załączniki-nr-2-3a-3b-3c-5-6-do-SIWZPobierz Załącznik-nr-4-do-SIWZ-UmowaPobierz

Czytaj więcej

12.06.2020r. – biuro i kasa niecznynne

150 150 GPK Bojszowy

Informujemy, że w dniu 12 czerwca 2020r. (piątek) Biuro i kasa GPK Sp. z o.o. będzie NIECZYNNE. Za powstałe niedogodności przepraszamy.

Czytaj więcej

Od 01 czerwca zmiana godzin pracy

150 150 GPK Bojszowy

Od 01 czerwca br. przywracamy godziny pracy kasy GPK – czynne w godzinach: poniedziałek, wtorek, środa: 7:30 – 15:00, czwartek: 7:30 – 15:30, piątek: 7:30 – 13:30. Liczba klientów w pomieszczeniu: 2. Nadal obowiązuje wejście tylko z zakrytymi ustami i nosem.

Czytaj więcej
Preferencje prywatności

Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.