GPK Bojszowy

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne

Jeszcze raz o ZASADACH ODLICZEŃ – WODA ZUŻYTA BEZPOWROTNIE (NAPEŁNIANIE BASENÓW, PODLEWANIE OGRODÓW)

150 150 GPK Bojszowy

Przypominamy, że w rozliczeniach ilości odprowadzonych ścieków, ilość wody bezpowrotnie zużytej (np. podlewanie ogrodu, utrzymanie czystości obejścia, napełnianie basenu itp.) uwzględnia się wyłącznie w przypadkach, gdy wielkość jej zużycia na ten cel ustalona jest na podstawie dodatkowego i oplombowanego przez przedsiębiorstwo wodomierza, zainstalowanego na koszt odbiorcy usług.

Czytaj więcej

Oferta pracy: OPERATOR I MONTER URZĄDZEŃ KANALIZACYJNYCH

150 150 GPK Bojszowy

GPK Sp. z o. o. w Bojszowach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
OPERATOR I MONTER URZĄDZEŃ KANALIZACYJNYCH

Czytaj więcej

WYKONAWCY ZAKWALIFIKOWANI DO PONE 2021r.

150 150 GPK Bojszowy

ZESTAWIENIE-WYKONAWCOW-I-URZADZEN-PONE-BOJSZOWY-2021-3Pobierz OSWIADCZENIE-O-WYBORZE-2021Pobierz

Czytaj więcej

Ogłoszenie o NABORZE WYKONAWCÓW i URZĄDZEŃ do realizacji PONE 2021r.

150 150 GPK Bojszowy

Ogłoszenie o NABORZE Wykonawców i Urządzeń do realizacji: „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji w Gminie Bojszowy w 2021r.” Ogloszenie-o-naborze-Wykonawcow-i-Urzadzen-do-PONE-w-Gminie-Bojszowy-rok-2021-1Pobierz Zalacznik-nr-1-do-warunkow-naboru-Wykonawcow-i-Urzadzen-do-PONE-w-Gminie-Bojszowy-rok-2021-formularz-oferty-1Pobierz Zalacznik-nr-2-do-warunkow-naboru-Wykonawcow-i-Urzadzen-do-PONE-w-Gminie-Bojszowy-–-rok-2021-oferta-cenowaPobierz Zalacznik-nr-3-do-warunkow-naboru-Wykonawcow-i-Urzadzen-do-PONE-w-Gminie-Bojszowy-rok-2021-wytyczne-do-kosztorysowPobierz Czytaj więcej

Czytaj więcej

Dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem maszyn i urządzeń technologicznych węzła mechanicznego zagęszczania osadu

150 150 GPK Bojszowy

Zapraszamy do udziału w postępowaniu prowadzonym  w trybie podstawowym: Dostawa wraz z instalacją i uruchomieniem maszyn i urządzeń technologicznych węzła mechanicznego zagęszczania osadu Postępowanie prowadzone jest za pomocą środków komunikacji elektronicznej na platformie zakupowej Open Nexus.

Czytaj więcej
Preferencje prywatności

Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Skip to content