UWAGA – Koronawirus

  • 12 marca, 2020
150 150 GPK Bojszowy

Ze względu na istniejące niebezpieczeństwo oraz wzrost liczby zachorowań na koronawirusa (COVID-19) dbając o Wasze oraz nasze zdrowie prosimy o:

  • ograniczenie do minimum wizyt osobistych
  • płatności dokonywać w formie bezgotówkowej – kartą płatniczą
  • w przypadku wykrycia u siebie jakiejkolwiek objawów infekcji ( kaszel, katar, gorączka) prosimy o załatwianie spraw wyłącznie drogą telefoniczną lub internetową

W miarę możliwości prosimy o załatwianie spraw w formie elektronicznej gpk@hot.pl lub telefonicznie: 32/2189177, 32/2189464, kom. 517378899, oczyszczalnia – 32/2189174 a także o ograniczenie osobistych wizyt.

Preferencje prywatności

Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Skip to content