O firmie (ETR)

Informacje o Gminnym Przedsiębiorstwie Komunalnym w Bojszowach w języku łatwym do czytania – ETR (EASY TO READ)

Podstawowe informacje

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne jest spółką prawa handlowego z udziałem gminy Bojszowy 100%, która powstała w roku 2000.

Działalność

Podstawową działalnością przedsiębiorstwa jest zbiorowe odprowadzanie i oczyszczanie ścieków. Spółka eksploatuje sieć kanalizacyjną oraz 3 oczyszczalnie ścieków. Poprzez swoją działalność zapewnia odbiór i oczyszczanie ścieków na terenie gminy Bojszowy. Spółka prowadzi także działalność w zakresie odbioru nieczystości ciekłych ze zbiorników bezodpływowych i osadników oczyszczalni przydomowych.

Usługi

W zakładzie funkcjonuje również dział usług, zajmujący się wykonywaniem robót wodociągowo-kanalizacyjnych (w tym wykonaniem przyłączy), zarządzaniem obiektami komunalnymi, sprzątaniem miejsc publicznych, obsługą programów ograniczania niskiej emisji i innymi drobnymi robotami.

Obsługa klienta

W siedzibie zakładu przy ul. Świętego Jana 52 w Bojszowach prowadzona jest bezpośrednia obsługa klienta i sprawy administracyjne w związku z funkcjonowaniem zakładu. Można tutaj zawrzeć umowę o odbiór ścieków, opłacić należności, zakupić niektóre lokalne wydawnictwa. W siedzibie dostępna jest również lokalna gazeta informacyjna RODNIA.

Kontakt

Kontakt z przedsiębiorstwem możliwy jest bezpośrednio w siedzibie, poprzez email lub telefonicznie. Adresy i numery telefonów dostępne są na stronie internetowej gpkbojszowy.pl

Preferencje prywatności

Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Skip to content