Nowa taryfa usług  zbiorowego odprowadzania ścieków

  • 23 marca, 2023
150 150 GPK Bojszowy

Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Spółka z o.o. informuje, że na podstawie Decyzji GL.RZT.70.13.2023 z dnia 14 marca 2023 r.  wydanej przez Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie, wprowadza się nowe taryfy usług  zbiorowego odprowadzania ścieków, wykonywanych na terenie Gminy Bojszowy.  na okres trzech lat.

Okres od 1 do 12 miesiąca obowiązywania nowej taryfy trwa od 30 marca 2023 r. do 29 marca 2024 r. , kolejne 12-sto miesięczne  okresy obowiązywania taryfy  odpowiednio.

Rada Gminy Bojszowy  podjęła uchwałę nr XXVI/165/2020 Rady Gminy Bojszowy z dn. 19 październik 2020r. r. w sprawie ustalenia wysokości dopłat do taryfy za zbiorowe odprowadzanie ścieków w gminie Bojszowy  dla gospodarstw domowych. Dopłata nie obejmuje odbiorców prowadzących działalność gospodarczą ani instytucji, jedynie gospodarstwa domowe, w tym budynki wielorodzinne.  Dopłaty obowiązują w okresie obowiązywania zatwierdzonej taryfy.

Kwota dopłaty wynosi 1,67 zł netto , tj. 1,80 zł brutto do 1 m3 ścieków. Do należności za ścieki doliczona zostanie stosowna opłata abonamentowa.

Zestawienie cen i stawek opłaty abonamentowej  zamieszczono w poniższej  tabeli:

OR – okres rozliczeniowy
Preferencje prywatności

Gdy odwiedzasz naszą stronę internetową, może ona przechowywać informacje za pośrednictwem Twojej przeglądarki z określonych usług, zwykle w formie plików cookie. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Warto zauważyć, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może wpłynąć na komfort korzystania z naszej witryny i usług, które jesteśmy w stanie zaoferować.

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Skip to content