Oferta pracy: OPERATOR I MONTER URZĄDZEŃ KANALIZACYJNYCH

  • 27 maja, 2021
150 150 GPK Bojszowy

GPK Sp. z o. o. w Bojszowach poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
OPERATOR I MONTER URZĄDZEŃ KANALIZACYJNYCH

WAMAGANIA:

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie) o profilu: elektryk, mechanik, monter instalacji, automatyk lub pokrewne, lub udokumentowane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny), prawo jazdy kat. C (pożądane),
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (dwie zmiany),
  • gotowość do pracy na wezwanie (usuwanie awarii),
  • chęć uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy polegającej na obsłudze sieci kanalizacyjnej,
  • uprawnienia pomiarowe w zakresie instalacji i urządzeń elektrycznych do 1 kV

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • obsługa maszyn w oczyszczalniach, obsługa sieci kanalizacyjnej na terenie gminy Bojszowy, usuwanie awarii,
  • kontrola procesu oczyszczania ścieków według wyznaczonych wytycznych,
  • obsługa punktu odbioru odpadów komunalnych przy oczyszczalni,
  • czynności związane z utrzymaniem zieleni, sprzątaniem miejsc publicznych,
  • kierowanie samochodami firmowymi.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie i pewne wynagrodzenie,
  • możliwość nabycia unikalnego doświadczenia w obsłudze kanalizacji podciśnieniowej,
  • możliwość rozwoju (kursy zawodowe, szkolenia).

CV należy złożyć w siedzibie przedsiębiorstwa – dział kadr (osobiście lub drogą pocztową), lub przesłać na adres email: oczyszczalnia@gpk.net.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez GMINNE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SP. Z O.O. z siedzibą w Bojszowach (43-220), ul. Świętego Jana 52, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu i zakresie niezbędnym do procesu rekrutacji.

Preferencje prywatności

Click to enable/disable Google Analytics tracking code.
Click to enable/disable Google Fonts.
Click to enable/disable Google Maps.
Click to enable/disable video embeds.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.